Dystrybutor w Polsce: Moretti Parts & Accessories.

Miło nam powitać Cię na stronie poświęconej w całości zabezpieczeniom motocyklowym marki KOVIX. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz produkty, które pozwolą Ci najlepiej ochronić motocykl przed kradzieżą i w pełni spełnią Twoje wymagania.

Co oferujemy:
W ofercie KOVIX znajdziesz wysokiej klasy zabezpieczenia motocyklowe różnych rodzajów: od prostych w obsłudze i kompaktowych blokad na tarczę hamulcową, przez łańcuchy zabezpieczające, po popularne i niezwykle skuteczne kłódki typu U-Lock. Nasze zabezpieczenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów w trosce o każdy szczegół, dzięki czemu ich wyjątkowość jest widoczna na pierwszy rzut oka.

Wyłącznym dystrybutorem marki KOVIX w Polsce jest importer części zamiennych oraz akcesoriów do skuterów, motorowerów i motocykli, firma Moretti Parts & Accessories, która zdobyła dużą popularność w przeciągu zaledwie 4 lat od daty powstania. Moretti Parts dostarcza swoim klientom  szeroką gamę części tuningowych  i zamiennych do najpopularniejszych marek pojazdów. Z roku na rok poszerza swój asortyment o akcesoria najwyższej klasy takiej jak zabezpieczenia KOVIX.

Pełen asortyment zabezpieczeń znajdziesz w zakładce „Produkty”.